Parafia św. Floriana w Proboszczewicach

XIV Niedziela Zwykła Rok A, 05.07.2020

1.      W miesiącach letnich wielu ludzi odpoczywa, ale dla wielu lato jest czasem wytężonej pracy, zwłaszcza dla pracujących na roli, na budowach, w szpitalach, transporcie, pozostających na koniecznych dyżurach. Módlmy się, aby Pan Bóg błogosławił w ich trudzie. Oni często pracują, aby inni mogli wypoczywać..

2.      Przypominamy, że od dzisiaj we wszystkie niedziele lipca i sierpnia nie będzie Mszy św. o godz. 16.00.

3.      We wtorek różaniec mężczyzn o 20.00, a w piątek adoracja NS od godz. 19.00.

4.      Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy złożyli ofiary na kościół oraz nowożeńcom: Amandzie i Tomaszowi, Annie i Michałowi oraz Justynie i Tomaszowi za kwiaty do kościoła.

5.      Dziękuję też panom, którzy wycięli drzewa na cmentarzu, a także tym, którzy sprzątali cmentarz: strażakom z Zągot, p. Czarkowi za udostępnienie ciągnika z przyczepą, paniom i panom z Proboszczewic i Włoczewa. Nade wszystko zaś dziękuję Bogu, że wszystko przebiegło bezpiecznie.

6.   Pod chórem do nabycia jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”.